کابینت سوپر مات

کابینت سوپرمات کابینتی است خلاقانه، جدید و جذاب که متریال اصلی و داخلی آن ام دی اف است و روکش های مختلفی سطح ام دی اف را در طرح ها و رنگ های مختلف می پوشاند که حالتی مات دارد و خبری از براقیت نیست.

کابینت سوپر مات چیست؟

یک نوع کابینت است که با استفاده از متریال ام دی اف ساخته می شود و ظاهری مات دارد و به هیچ وجه قابلیت بازتاب نور را ندارد.

از کجا بدانیم که کابینت سوپر مات اصل است؟

سوالی که خیلی از کاربران هنگام تماس با گروه دکومنش می پرسند، این است که از کجا بدانم کیفیت کابینت سوپر مات در چه درجه است و آیا کابینت سوپر مات یا همان ورق های سوپرمات کیفیت بالایی دارد یا خیر؟

به طور کل ورق های سوپرمات یک سری ها در ایران مونتاژ می شوند، اما بیشتر وارداتی هستند و ورق های وارداتی کیفیت بالایی دارند. اگر می خواهید به کیفیت کابینت سوپر مات و نوع ورق هایی که در ساخت کابینت سوپر مات استفاده می شود، واقف شوید این نکته را به خاطر بسپارید.

ورق های AGT تحویل لیزر

این یعنی چی؟

یعنی اگر می خواهید از کیفیت ورق هایی که برای ساخت کابینت آشپزخانه سوپر مات استفاده می شود، اطمینان حاصل کنید، تنها راه حل این است که وقتی پشت ورق ها لیزر می اندازید، اسم برند AGT کاملاً بر روی ورق ها حک شده باشد و با تماس لیزر بر روی سطح ورق این اسم با برند ترکیه مشاهده شود.

کابینت هایگلاس سوپر مات

کابینت آشپزخانه هایگلاس سوپر مات کابینتی است که روکش از نوع هایگلاس است، اما نه از نوع براق، بلکه روکش هایگلاس از نوع مات و کدر است که نسبت به هایگلاس براق تنوع طرح و رنگ کمی دارد.

مقایسه کابینت سوپر مات با کابینت هایگلاس

 1. کابینت سوپر مات به مراتب بهتر از کابینت هایگلاس است، چون کابینت هایگلاس زود کثیف می شود و کثیفی و جای رد انگشتان دست روی آن به صورت کاملاً آشکار باقی می ماند، اما کابینت سوپرمات کابینتی است که کثیفی روی آن اصلاً به چشم نمیاد و فوق العاده ظاهر شیکی دارد.
 2. از نظر قیمت کابینت سوپر مات چند صد هزار تومان با توجه به نرخ بازار و تورم نسبت به قیمت کابینت هایگلاس گران تر است.
 3. از نظر مغزی، مغز هر دو ام دی اف است، اما روکش هایگلاس در طرح ها و رنگ های مختلف به صورت کاملاً براق است در صورتی که کابینت سوپر مات دارای روکشی کاملاً مات و کدر است.
 4. از نظر کیفیت هر دو در درجه کیفی خوب و قابل قبول هستند.
 5. تنوع طرح و رنگ در کابینت هایگلاس فوق العاده است و شما به راحتی می توانید هر طرح و رنگی را انتخاب کنید، اما کابینت سوپر مات تنوع رنگ ندارد و در کل شما می توانید این کابینت را با 5 یا 6 رنگ اجرا و پیاده سازی کنید.

مقایسه کابینت ام دی اف با روکش معمولی و کابینت ام دی اف با روکش سوپر مات

 1. کابینت ام دی اف معمولی توانایی بازتاب نور به شکلی کدر حالت را دارد. این در حالی است که کابینت سوپر مات به هیچ وجه قابلیت بازتاب نور را ندارد.
 2. تنوع طرح و رنگ در کابینت ام دی اف معمولی زیاد است، اما در کابینت ام دی اف سوپر مات تنوع رنگ کمی داریم که انگشت شمار است.

رنگ کابینت سوپر مات

طیف رنگی در کابینت سوپر مات کم است. رنگ ها را می توان در ساخت کابینت سوپر مات به صورت ترکیبی کار کرد. برای مثال کابینت سوپر مات سفید طوسی و کابینت سوپر مات سفید طرح بلوط از پرطرفدارترین رنگ ها است. انتخاب رنگ کاملاً سلیقه ای است و به نظر مشتری انتخاب می شود.

کابینت سوپر مات ترکیبی

کابینت سوپرمات اگر با کابینت فرامید ترکیب شود، زیبایی خارق العاده و منحصر به فردی را به نمایش می گذارد، چون کابینت فرامید هم شکل مات دارد و ترکیب این دو جذاب می شود.

ویژگی های کابینت سوپر مات

استفاده از متریال هایی با کیفیت تضمینی

یکی از سبک های اجرایی گروه دکومنش طراحی و اجرای کابینت های سوپر مات در طرح ها و رنگ های مختلف است که با استفاده از مغزی ام دی اف با روکش ام دی اف و روکش هایگلاس اجرا می شود.

طراحی خلاقانه کابینت سوپر مات

طراحی خلاقانه کابینت سوپرمات سبب ایجاد نمایی جذاب و فضایی مدرن و منحصر به فرد در فضای آشپزخانه می شود. می توان از کابینت کمدی، کابینت ویترینی یا کابینت باکسی و یا ترکیبی از هر سه در فضا استفاده کرد. نوع طرح کابینت سوپر مات و نحوه اجرای آن اساس کار زیبایی است.

سهولت دسترسی

استفاده از ابزار و یراق مدرن و هوشمند باعث می شود درب ها و سازه های قابل تنظیم جهت بالا بردن ارتقاء کارآیی و انعطاف پذیری بیشتر را اجرا کرد.

قابلیت نورپردازی کابینت سوپرمات

بدلیل مات بودن سطح کابینت های سوپرمات، اگر این مدل از کابینت همراه با نور اجرا شود، قطعاً زیبایی خارق العاده ای را برای نمای آشپزخانه به همراه خواهد داشت. نورپردازی ال ای دی در کابینت سوپرمات علاوه بر افزایش زیبایی، جزئی از یک طراحی هوشمند است.

دارای ظاهری شیک و مدرن

کابینت سوپرمات مدرن می تواند نمایی خارق العاده را برای آشپزخانه شما به همراه داشته باشد، زیرا ظاهری ساده دارد و مدرنیته است و از جدیدترین و خاص ترین مدل های کابینت آشپزخانه جهت اجرا می باشد.

دارای سطحی صاف و یکنواخت

سطح کابینت سوپر مات کاملاً صاف و یکنواخت است، بدون هیچ سی ان سی، تنها خود این ورق ها با تعداد کمی تنوع رنگ با سطحی صاف تولید و روانه بازار می شوند.

مزایای کابینت سوپر مات

 • کابینت مدرن است و خارق العاده ساده و شیک اجرا می شود.
 • بدلیل ظاهر مات، این نوع کابینت در برابر خط و خش مقاوم است و خط و خش بر روی آن دیده نمی شود.
 • این مدل از کابینت بدلیل مات بودن، حالت دلزدگی ایجاد نمی کند و چشم از دیدن آن خسته نمی شود.
 • راحتی در تمیزی و نظافت
 • کابینتی به روز و جذاب است که می تواند همیشه روی مد باشد.

معایب کابینت سوپر مات

 • کم بودن تنوع رنگ
 • وجود ورق های مونتاژی در کشور خودمان که کیفیت پایینی دارند.

نتیجه گیری

کابینت سوپر مات یکی از جدیدترین مدل های کابینت آشپزخانه است که یک نمایش بی نظیر از ابتکار، طراحی مدرن و هوشمندانه در فضای آشپزخانه است.

سوالات متداول

آیا می توان کابینت سوپر مات را با رنگ اجرا کرد؟

خیر، چون کابینت رنگ انزو طرح های سی ان سی دارد و مدل متفاوتی برای اجرا می طلبد، اما رنگ های کابینت سوپر مات را می توان بر روی کابینت رنگ اجرا کرد.