کابینت آشپزخانه در مدل های مختلفی ساخته می شود. یکی از سبک هایی که خیلی ترند شده و همه به دنبال سفارش این سبک از کابینت هستند، کابینت نئوکلاسیک است.

سبک نئوکلاسیک در عین سادگی و جزییات کم، بسیار شیک و لاکچری است و با شتراک گذاشتن ویژگی های کابینت مدرن و کابینت کلاسیک به طور همزمان، تاثیرگذاری بیشتری در پسند و رفع نیاز دارد.

دلایل سفارش زیاد کابینت نئوکلاسیک

کابینت‌ های نئوکلاسیک جزو پرفروش‌ ترین انواع کابینت‌ ها هستند. از دلایل پرفروش‌ بودن و محبوبیت این مدل کابینت، می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد.

برخورداری از ویژگی‌های سبک کلاسیک و مدرن

همان‌ طورکه اشاره شد، کابینت‌ نئوکلاسیک تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک است و ویژگی‌های هر دو سبک را در خود دارد. با استفاده از این نوع کابینت می‌توانید هر دو سبک را در دکوراسیون داخلی منزل خود اجرا کنید.

برای آشپزخانه هایی که در طراحی آنها از جزیره استفاده شده است، اجرای این سبک کمک می‌ کند که امکان طراحی دکوراسیون دیگر بخش‌ها هم به‌ صورت مدرن و هم به صورت کلاسیک وجود داشته باشد.

طراحی کابینت نئوکلاسیک

با طراحی کابینت با سبک نئوکلاسیک، امکان اضافه‌ کردن هر نوع طرح و دیزاین مربوط به کابینت مدرن و کابینت کلاسیک فراهم است.

در طراحی کابینت‌ های نئوکلاسیک، از متریال مرغوب استفاده می‌شود و این ویژگی مهم باعث طول عمر کابینت‌ ها و امکان استفاده طولانی‌ مدت از آن‌ ها می‌ شود.

کابینت نئوکلاسیک را می توان در هر مدل و طرحی، طراحی و اجرا کرد. اگر می پرسید با هم متریالی قابل اجراس؟ پاسخ مثبت است.

تنوع رنگ

کابینت‌ های نئوکلاسیک را می‌ توان در انواع رنگ‌ ها طراحی کرد و این ویژگی مهمی است که در سبک مدرن و کلاسیک وجود ندارد. در اجرای کابینت مدرن، کابینت‌ها معمولاً با رنگ‌ های خنثی سفید یا طوسی طراحی می‌شوند و در سبک کلاسیک، طیف‌ های مختلف رنگ قهوه ای برای طراحی کابینت‌ ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در ساخت کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک، امکان استفاده از هر دو طیف رنگ خنثی و قهوه‌ ای وجود دارد تا کابینت‌ هایی جذاب با رنگ‌ بندی متنوع طراحی کرد.

استفاده از رنگ‌ های براق و پولیشی که بسیار پرطرفدار هستند، تنها در این مدل مشاهده می‌شوند. طراحی کابینت‌ های نئوکلاسیک را می‌توان به‌ صورت دو رنگ هم انجام داد و با کمی خلاقیت دکوراسیون جذاب‌ تری برای آشپزخانه ایجاد کرد.

قیمت مناسب

قیمت کابینت نئوکلاسیک نسبت به بسیاری از سبک‌ ها مناسب‌ تر است و این موضوع از دیگر مزایای کابینت‌ های نئوکلاسیک است. قیمت پایین در زمان اجرا، طول عمر کابینت نئوکلاسیک هم در به‌ صرفه‌ بودن این نوع کابینت ازنظر قیمتی موثر است؛ زیرا این کابینت‌ها دیرتر خراب می‌شوند و نیاز کمتری به تعمیر یا تعویض آن‌ها خواهد بود.

برای دریافت قیمت کابینت نئوکلاسیک، لطفاً با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

هزینه طراحی و اجرای کابینت به سبک نئوکلاسیک به چه صورت است؟

همان‌ طورکه اشاره شد، کابینت نئوکلاسیک علاوه‌ بر این‌ که جزو پرفروش‌ ترین مدل‌های کابینت آشپزخانه است، قیمت مناسبی نیز دارد. البته هزینه و قیمت کابینت‌های نئوکلاسیک بسته به عوامل مختلف، متفاوت است که ازجمله این عوامل می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

جنس چوب کابینت

طراحی کابینت‌ های نئوکلاسیک بسته به این‌ که بیشتر سبک کلاسیک داشته باشند یا ویژگی‌های مدرن در آن‌ ها مشاهده شود، با انواع مختلف چوب قابل انجام است. بسته به این‌ که چه نوع چوبی در طراحی این مدل کابینت استفاده شود، هزینه نهایی اجرای آن‌ ها متفاوت خواهد بود. این مدل کابینت با انواع ورقه‌ های ممبران، پلی‌اورتان، انزو و ... قابل اجرا است.

یراق آلات

یراق آلاتی که در طراحی و اجرای کابینت به‌ سبک نئوکلاسیک استفاده می‌شوند، دیگر عامل موثر در قیمت‌ گذاری این مدل کابینت هستند. لولاها، دستگیره، ریل کشویی، پاخور، جک پمپی و ... ازجمله یراق‌آلات مصرفی در این نوع کابینت هستند که قیمت اجرای هر کدام از آن‌ ها بسته به جنس، برند تولید کننده، کیفیت و ... متفاوت است.

رنگ

در طراحی کابینت‌ های نئوکلاسیک از رنگ‌ های مخصوص استفاده می‌شود. بسته به این‌که نوع رنگ مصرفی چه چیزی باشد، هم قیمت کابینت‌ های این سبک متغیر است. برای مثال، رنگ‌های پولیشی یکی از انواع پرطرفدار رنگ‌ کابینت‌ های نئوکلاسیک هستند که قیمت و هزینه استفاده از آن‌ها با رنگ‌ های ساده متفاوت است.

متراژ آشپزخانه

متراژ آشپزخانه و تعداد ورقه‌ هایی که برای ساخت کابینت‌ های نئوکلاسیک استفاده می‌شوند، در قیمت‌ گذاری این مدل کابینت موثر است. طبیعتاً هزینه طراحی و اجرا در آشپزخانه‌هایی که تعداد کابینت بیشتری دارند، بالاتر است.

به این هزینه‌ها باید هزینه‌ های جانبی مانند حمل‌ و نقل ورقه‌ ها به محل اجرای کابینت، هزینه ساخت یونیت های کابینت و نصب آن، هزینه برش ورقه‌ها و ... را نیز اضافه کرد که با توجه‌ به دورریز کمتر ورقه‌ها در این سبک از کابینت‌ های آشپزخانه، هزینه‌ نهایی نسبت به بسیاری از سبک‌ها مناسب‌ تر خواهد بود.

چگونه کابینت نئوکلاسیک را سفارش دهیم؟

سفارش کابینت نئوکلاسیک توسط سایت های کابینت سازی، نمایشگاه ها و کارگاه های کابینت سازی قابل اجراست. مشاهده تصاویر نمونه کارهای اجرا شده هر تیم طراح و اجرا کننده، نظر مشتریان آنها، سابقه کابینت ساز می توانند شما را در انتخاب بهتر تیم کابینت سازی یاری کند.

گروه دکومنش با بیش از 15 سال سابقه، آماده پاسخگویی به تمام سوالات و ابهامات شماست تا بتوانید بهترین طرح و رنگ را برای کابینت نئوکلاسیک سفارش دهید و با یک دیزاین فوق العاده، دکوراسیون آشپزخانه خود را بچینید.

در کل

دلایل پر تقاضا بودن کابینت نئوکلاسیک، به خاطر ظاهر فوق العاده، اجرای ترکیبی با دو سبک مدرن وکلاسیک، قیمت مناسب، راحتی در نصب و اجرا، ایجاد یک فضای امروزی و مدرن است. شما با سفارش کابینت نئوکلاسیک با یک تیر دو نشان می زنید.