راهنمای مطالعه

 

کابینت نئوکلاسیک

 

کابینت نئوکلاسیک یک نوع سبک خارق العاده و زیباست که ظاهری نه ساده و نه شلوغ دارد و می توان با انواع متریال ها مثل ام دی اف، هایگلاس، فرامید و چوب این مدل از کابینت را اجرا و پیاده سازی کرد.

این هم یک مدل کابینت نئوکلاسیک، جدیدترین کار گروه دکومنش که به صورت کابینت رنگ اجرا شده و علاوه بر سادگی طرح، زیبا و خارق العاده است.

کابینت نئوکلاسیک سوپرمات در حال حاضر بیشترین سفارش را به خود اختصاص داده و نمایی خارق العاده جذاب دارد و متریالی که در گروه دکومنش برای ساخت آن بکار می رود، AGT ترک می باشد.

در واقع این سبک به شیوه ای مدرن نیز قابل اجراست و شکوه و تجلل را در دکوراسیون آشپزخانه در عین ظرافت، زیبایی و درخشندگی به همراه دارد.

اجرای کابینت نئوکلاسیک کاملاً به رویای ذهن شما برمی گردد و یه طرح انتخابی ایده آل است که هم تصویری از سبک مدرن و هم تصویری از سبک کلاسیک را به نمایش می گذارد.

شلوغی و خلوتی طرح کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک به سلیقه شما مشتریان برمی گردد. می توان این مدل را طوری اجرا کرد که آن چیزی که در خیال شماست به راحتی در فضای آشپزخانه چیده شود.

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک با دو رنگ ترکیبی
کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک با دو رنگ ترکیبی

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

کابینت آشپزخانه نئو کلاسیک کابینتی است که از مدل کلاسیک پیروی می کند اما کمی ساده تر و با طرح های برجسته، منبت کاری شده و کنده کاری شده کمتر اجرا می شود.

کابینت نئوکلاسیک با دو متریال ترکیبی
کابینت نئوکلاسیک با دو متریال ترکیبی

کابینت نئوکلاسیک چیست؟

نئوکلاسیک یک سبک است که حد وسط سبک مدرن و کلاسیک قرار دارد، منتهی با ظرافت کاری و طرح های کمتر از مدل کلاسیک و بیشتر از مدل مدرن، می توان این سبک را با استفاده از کابینت انزو، ممبران و چوب پیاده سازی کرد.

کابینت جذاب نئوکلاسیک با طراحی زیبا
کابینت جذاب نئوکلاسیک با طراحی زیبا

انواع کابینت نئوکلاسیک

بعضی از متریال ها و متدها را در صنف کابینت سازی می توان به صورت نئوکلاسیک اجرا کرد که عبارتند از:

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک با روکش چوب

کابینت آشپزخانه روکش چوب، کابینتی است که مغزی آن از ام دی اف است اما روکشی که بر روی آن توسط دستگاه سی ان سی پرس می شود، از نوع چوب می باشد و تقریباً از نظر ظاهری با کابینت آشپزخانه چوبی یکی است، اما از نظر کیفی دو چیز کاملاً متفاوت هستند که نمی توان آنها را قیاس کرد. اگر بدنبال کابینت ارزان قیمت با ظاهر چوبی هستید، این مدل گزینه ی مناسبی است.

کابینت نئوکلاسیک روکش چوب
کابینت نئوکلاسیک روکش چوب

کابینت آشپزخانه تمام چوب نئوکلاسیک

کابینت آشپزخانه چوبی نئوکلاسیک با استفاده از چوب های جنگلی که هر کدام قیمت های متفاوتی دارند، ساخته می شود و بیشترین مدل چوب که در کشور ما محبوبیت دارد، چوب راش می باشد.

کابینت آشپزخانه چوبی از گران قیمت ترین و مقاوم ترین نوع کابینت هاست و سالها می تواند مورد استفاده واقع شود، بدون کوچکترین مشکلی، هیچ وقت از مد نمی افتد و ظاهری خارق العاده شیک دارد که یکی از روش های اجرای آن، اجرا به سبک نئوکلاسیک است.

کابینت نئوکلاسیک چوبی
کابینت نئوکلاسیک چوبی

کابینت پولشی نئوکلاسیک

کابینت رنگ پولیشی نئوکلاسیک همان کابینت رنگ شده یا کابینت انزو است که ام دی اف خام توسط رنگ پولیشی رنگ آمیزی می شود و از براقیت و شفافیت خارق العاده همچون کابینت آشپزخانه هایگلاس برخوردار است و به سبک نئوکلاسیک نیز قابل اجراست.

کابینت انزو نئوکلاسیک

یکی از مدل های ساخت کابینت آشپزخانه مدل انزو است که دارای مغزی ام دی اف خام می باشد، سپس بر روی مغزی خام می توان توسط دستگاه سی ان سی روکش چسباند یا اینکه توسط رنگ پولیشی، رنگ پلی اورتان و رنگ پلی استر درب های کابینت را رنگ آمیزی کرد.

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک چوبی سبک انزو
کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک چوبی سبک انزو

کابینت ممبران نئوکلاسیک

کابینت ممبران نئوکلاسیک سبکی زییا برای تزئین فضای آشپزخانه است و زیبایی آن با کابینت چوبی قابل قیاس است. در کابینت آشپزخانه ممبران می توان ریزترین طرح ها را با ظرافت و زیبایی خاص پیاده سازی نمود و در رنگ های مختلف بر روی مغزی ام دی اف پرس کرد.

طراحی کابینت نئوکلاسیک

طراحی کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک در گروه دکومنش ابتدا بر روی کاغذ انجام می شود، سپس بر اساس مشخصات تعیین شده مهندس معماری و طراحی، طرح را توسط نرم افزار تری دی مکس آماده می کند.

طرح کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک به صورت سه بعدی و واقعی به مشتری نمایش داده می شود و مشتری در این مرحله می تواند هر گونه پیشنهاد، انتقاد و تغییرات دلخواه خود را انجام دهد و سپس طرح وارد مرحله ی اجرا می شود.

طراحی سه بعدی کابینت نئوکلاسیک
طراحی سه بعدی کابینت نئوکلاسیک

ویژگی های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

 1. از خطوط منحنی، دایره ای و طرح های جذاب بر روی کابینت استفاده می شود.
 2. سبکی متقارن است.
 3. تنوع رنگ زیادی دارد.
 4. کابینتی است که ارتفاع آن متغیر است و می تواند با ارتفاع بلند یا کوتاه و یا ترکیبی از هر دو اجرا شود.
 5. از باکس های ویترینی نیز در این سبک استفاده می شود.
کابینت نئوکلاسیک با طراحی جذاب
کابینت نئوکلاسیک با طراحی جذاب

برای ساخت کابینت نئو کلاسیک از چه متریالی استفاده می شود؟

جنس کابینت نئو کلاسیک معمولاً از چوب طبیعی است اما در صورتی که امکان خرید متریال های چوبی را ندارید، می توانید از متریال های دیگر نیز برای پیاده سازی کابینت آشپزخانه خود استفاده کنید تا سبکی نئوکلاسیک را به نمایش بگذارد.

مغزی کابینت آشپزخانه نئو کلاسیک از نوع ام دی اف است و با استفاده از دستگاه سی ان سی هر نوع طرحی که مشتری مدنظر دارد، بر روی ورق ام دی اف پرس می شود و زیبایی کار به ظرافت طرح و کیفیت روکش پرس شده بستگی دارد.

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک با سبک ترکیبی
کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک با سبک ترکیبی

کابینت نئوکلاسیک و کابینت کلاسیک چه تفاوتی با هم دارند؟

طرح های منبت کاری و حک شده در کابینت کلاسیک خیلی بیشتر از کابینت نئوکلاسیک است و کابینت نئوکلاسیک ظاهری ساده تر دارد.

در ساخت کابینت کلاسیک از سر ستون ها و ستون های طرح دار و حکاکی شده، دستگیره های مجلل و براق با طرح های شلوغ، تاج های طرح دار و منتب کاری شده و هر چیزی که ظرافت و تجلل بیشتری را به نمایش می گذارد، استفاده می شود.

کابینت نئوکلاسیک با دو رنگ و سبک ترکیبی
کابینت نئوکلاسیک با دو رنگ و سبک ترکیبی

کابینت نئوکلاسیک و مدرن چه تفاوتی با هم دارند؟

کابینت مدرن بسیار ساده است و در ساخت آن سعی می شود هیچ گونه طرحی بر روی ظاهر کار ایجاده نشود، حتی دستگیره های کابینت هم به صورت مخفی کار گذاشته می شود. در حالی که کابینت نئو کلاسیک دارای فرورفتگی ها، خطوط و برجستگی هایی در ظاهر کار است و معمولاً به صورت دستگیره دار و باکس های ویترینی که گاهی هم نورپردازی دارند، اجرا می شود.

اگر فضای آشپزخانه شما کوچک است، کابینت مدرن انتخاب هوشمندانه تری است چون ارتفاع آن تا سقف امتداد می یابد و فضایی خلوت و منظم با تعداد باکس های زیاد کار گذاشته می شود.

کابینت نئوکلاسیک شیک و جذاب
کابینت نئوکلاسیک شیک و  جذاب

مراحل ساخت کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

مرحله اول)
رفتن به محل نصب کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک و اندازه گیری کار و تعیین قیمت
مرحله دوم)
 طراحی بر روی کاغذ که به اصطلاح کابینت سازان خرد کردن می گویند.
مرحله سوم)
طراحی با استفاده از نرم افزارها و نمایش طرح کلی به مشتری و گرفتن تاییدیه و شروع به کار
مرحله چهارم)
خرید ابزار و یراق و ورقهای مورد نیاز برای اجرای کار
مرحله پنجم)
خرد کردن ورق ها و مونتاژ آنها
مرحله ششم)
گذر دادن ورق با استفاده از طرح مدنظر از دستگاه پی وی سی و حکاکی روکش
مرحله هفتم)
بار زدن کانترهای آماده و بردن به محل نصب کابینت نئوکلاسیک
مرحله هشتم)
نصب کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک زمینی و نصب کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک دیواری
مرحله نهم)
تحویل کار به مشتری و خدمات پس از فروش

کابینت نئوکلاسیک شیک انزو
کابینت نئوکلاسیک شیک انزو

قیمت کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

قیمت کابینت نئوکلاسیک بر اساس متراژ فضا و نوع متریال های مصرفی همچون دستگیره ها، پایه ها، لولاها، ریلها و قابلیت نورپردازی آن سنجیده می شود. از دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت کابینت نئوکلاسیک نوع مغزی ام دی اف و روکش و پیچیدگی های طراحی آن است.

به دلیل تورم بازار و کاهش و افزایش نرخ ها، برای دریافت قیمت تماس بگیرید.

چیدمان کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

بهتر است  در طراحی و چیدمان کابینت نئوکلاسیک دسترسی به کلیه ی ابزارهای آشپزی و جاسازی آن را در نظر بگیرید و نیازهای خود را با کابینت ساز در میان بگذارید تا او بتواند بهترین چیدمان را برای فضای آشپزی شما فراهم کند.

چیدمان در طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک
چیدمان در طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

مدل های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک کمدی شیک و ساده
کابینت نئوکلاسیک کمدی شیک و ساده
کابینت نئوکلاسیک ساده و شیک
کابینت نئوکلاسیک ساده و شیک
کابینت ترکیبی نئوکلاسیک با چند سبک ترکیبی
کابینت ترکیبی نئوکلاسیک با چند سبک ترکیبی
کابینت نئوکلاسیک برای فضای کوچک
کابینت نئوکلاسیک برای فضای کوچک
کابینت نئوکلاسیک با باکس های ویترینی
کابینت نئوکلاسیک با باکس های ویترینی
کابینت ام دی اف سبک نئوکلاسیک
کابینت ام دی اف سبک نئوکلاسیک
کابینت انزو با تم شیک نئوکلاسیک
کابینت انزو با تم شیک نئوکلاسیک

بخش های تشکیل دهنده کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

با توجه به نیاز و سلیقه ی مشتریان اجزاء تشکیل دهنده کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک می تواند متفاوت باشد که به شرح موارد زیر است.

تاج و زیرچراغ کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

اگر برای کابینت خود ترجیح می دهید تاج داشته باشید، استفاده از چراغ هایی با نورهای رنگی نیز می تواند زیبایی کار را دوچندان نماید که خود هزینه ای جدا دارد.

کابینت نئوکلاسیک با نورمخفی
کابینت نئوکلاسیک با نورمخفی

ستون و سرستون در کابینت نئوکلاسیک

ستون ها و سرستون ها در کابینت نئو کلاسیک می تواند وجود داشته باشند و می تواند بدون ستون و سر ستون اجرا شود. در صورت بودن ستونها و سر ستونها در کابینت نئوکلاسیک دارای طرح ها و خط های حک شده زیبا به شکل ساده می باشد اما در کابینت کلاسیک و کابینت ممبران از طرح های شلوغ برای تزئین ستون ها و سرستون ها استفاده می شود.

کابینت نئوکلاسیک فندوقی با کاور هود
کابینت نئوکلاسیک فندوقی با کاور هود

کاور هود کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

کاور هود از بخش های اساسی در ساخت کابینت آشپزخانه است که در مدل نئوکلاسیک ممکن است شامل طرحها و خطوط ریز و درشت طراحی و پیاده سازی شود.

دستگیره های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

دستگیره کابینت نئوکلاسیک در طرح های ساده، منحنی، آویز، دکمه ای و دیگر موارد وجود دارد و بیشترین رنگ ها نیز طلایی، نقره ای و استیل هستند. با توجه به مدل کابینت نئوکلاسیک، روی دستگیره ها نیز در دو مدل ساده یا طرح دار هستند که انتخاب آن بستگی به سلیقه ی مشتری دارد.

دستگیره در کابینت نئوکلاسیک
دستگیره در کابینت نئوکلاسیک

جزیره کابینت نئوکلاسیک

اگر فضای آشپزخانه بزرگ است، انتخاب یک جزیره ی بزرگ می تواند کاری حرفه ای را به نمایش بگذارد. جزیره می تواند به صورت اپن نئوکلاسیک در یک طرف یا دو طرف کار شود یا به عنوان یک میز در وسط آشپزخانه طراحی و پیاده سازی شود و یا اینکه در وسط آشپزخانه جای داده شود و سینک ظرفشویی و هود نیز بر روی آنها تعبیه شود.

صفحه کابینت نئوکلاسیک

صفحه کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک می تواند از چوب یا سنگ باشد. کار گذاشتن صفحه ی سنگی علاوه بر کیفیت و ماندگاری بالا می تواند جذابیت بیشتری را برای فضای آشپزخانه فراهم کند.

کابینت نئوکلاسیک سفید با باکس های ویترینی و صفحه سنگی
کابینت نئوکلاسیک سفید با باکس های ویترینی و صفحه سنگی

رنگ کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

رنگ یکی از موارد اساسی در طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه است، چون نمای اصلی و ظاهر کار را به نمایش می گذارد و به قدری حائز اهمیت است که یک  کابینت با طرح مشترک اما دو رنگ متفاوت، هر کدام زیبایی های خاص خود را به نمایش می گذارد.

برای اینکه نقش رنگ را در یک کابینت با یک طرح بخوبی درک کنید با استفاده از نرم افزار یک طرح با چند رنگ متفاوت را برای شما به نمایش گذاشته ایم.

کابینت نئوکلاسیک با تم رنگی خاص
کابینت نئوکلاسیک با تم رنگی خاص
کابینت نئوکلاسیک با تم سبز تیره
کابینت نئوکلاسیک با تم سبز تیره
کابینت آشپزخانه با تم سبز کم رنگ و تم شیری
کابینت آشپزخانه با تم سبز کم رنگ و تم شیری
کابینت نئوکلاسیک با تم مشکی
کابینت نئوکلاسیک با تم مشکی
کابینت نئوکلاسیک با تم آبی و طوسی
کابینت نئوکلاسیک با تم آبی و طوسی

بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک

برای کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک رنگ هایی مثل سبز، آبی، قهوه ای، سفید و طوسی بیشترین سفارش ها را به خودشان اختصاص داده اند که انتخاب نوع رنگ سلیقه ای است برخی ها هم رنگ های تیره مثل مشکی را انتخاب می کنند. بهترین رنگ برای کابینت نئوکلاسیک، رنگ سفید، رنگ طوسی، رنگ قهوه ای و رنگ سبز است.

کابینت نئو کلاسیک سفید

کابینت نئوکلاسیک سفید جزء کابینت هایی است که بیشترین سفارش را به خود اختصاص داده است، چون سفید رنگ شاد و دل بازی است و می تواند فضای آشپزخانه را روشن تر و شفاف تر نماید و بزرگ جلوه کردن فضای آشپزخانه از ویژگی های اساسی رنگ سفید است. رنگ سفید قابلیت ترکیب با هر رنگی را دارد و برای فضاهای کوچک بهترین گزینه است.

کابینت نئوکلاسیک سفید با طراحی زیبا
کابینت نئوکلاسیک سفید با طراحی زیبا

کابینت نئوکلاسیک تیره

بعضی ها گمان می کنند رنگ های تیره در کابینت نئوکلاسیک جذاب به نظر نمی رسند اما این چنین نیست. انتخاب رنگ های تیره به صورت هوشمندانه می تواند یک کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک با جذابیت خارق العاده را به نمایش بگذارد.

کابینت نئوکلاسیک براق

شما می توانید کابینت نئوکلاسیک جدید با نمای براق سفارش دهید. گزینه براق بودن کابینت نئوکلاسیک با متریال هایگلاس، پلی گلاس و رنگ پولیشی امکان پذیر است.

کابینت نئوکلاسیک با طراحی خارق العاده جذاب
کابینت نئوکلاسیک با طراحی خارق العاده جذاب

کابینت نئوکلاسیک مات

در دنیای کابینت سازی متریال های مات تنوع طرح و رنگ زیادی دارند و افراد با سلایق مختلف می توانند مدلی از آن را انتخاب نمایند.

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ با دو متریال ترکیبی

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک ترکیبی می تواند ترکیبی از دو متریال یا دو رنگ متفاوت باشد. کسانی که بین انتخاب دو رنگ یا دو متریال تردید دارند، می توانند بخشی از فضای آشپزخانه را با یک رنگ و یک متریال اجرا کنند و بخش دیگر را با رنگ و متریال دیگر که گاهاً زیباتر از اجرا به صورت تکی است.

اگر تمایل دارید از کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک رنگی استفاده کنید، پیشنهاد می شود از رنگ هایی مثل رنگ طوسی یا نقره ای، سبز، آبی، طلایی یا زرد و دیگر موارد استفاده کنید. کابینت نئوکلاسیک سبز، کابینت نئوکلاسیک آبی و کابینت نئوکلاسیک قهوه ای بیشترین کاربرد را در کابینت های رنگی دارد.

کابینت نئوکلاسیک با رنگ ها و سبک های ترکیبی
کابینت نئوکلاسیک با رنگ ها و سبک های ترکیبی

کابینت نئوکلاسیک برای آشپزخانه کوچک

پیاده سازی کابینت کلاسیک و کابینت آشپزخانه نئو کلاسیک برای فضاهای کوچک همچون فضاهای بزرگ جذاب و دلنشین نمی شود، اما باز هم اگر کار را به یک تیم حرفه ای متخصص بسپارید با طراحی زیبا می توان یک کابینت شیک و جذاب نئوکلاسیک را برای آشپزخانه شما پیاده سازی نمود.

کابینت نئوکلاسیک برای آشپزخانه کوچک
کابینت نئوکلاسیک برای آشپزخانه کوچک

کابینت نئوکلاسیک برای آشپزخانه بزرگ

کابینت نئو کلاسیک گزینه ی بسیار جذابی برای آشپزخانه های بزرگ است و می توان در فضا مانور زیادی دارد و از طرح های برجسته و منبت کاری شده بر روی دربها، ستونها، پاخورها و تاج و قاب استفاده کرد. جزیره یکی از جذابترین بخش هایی است که می توان برای آشپزخانه بزرگ به صورت حرفه ای و شیک به نمایش گذاشت.

کابینت نئوکلاسیک برای آشپزخانه بزرگ
کابینت نئوکلاسیک برای آشپزخانه بزرگ

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک کمدی

در این روش قسمتی از دیوار به صورت یکدست از بالا تا سقف کابینت می شود که شکلی ساده دارد و می تواند با دستگیره و بدون دستگیره باشد. در داخل کابینت نئوکلاسیک دیواری می توان اندازه ها باکس ها را بر اساس نیاز، متغیر در نظر گرفت.

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک کمدی
کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک کمدی

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک دیواری

در این روش کلیه کانترها بر روی دیوار آشپزخانه نصب می شود و بین آنها هود و آبچکان نیز قرار می گیرد. می توان برای گوشه ها از باکس های ویترینی و شیشه ای استفاده کرد.

کابینت نئوکلاسیک با تم بنفش
کابینت نئوکلاسیک  با تم بنفش

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک زمینی

کابینت نئوکلاسیک زمینی شامل کانترهایی است که بر روی کف آشپزخانه قرار می گیرند و می تواند به صورت پایه دار و بدون پایه اجرا شود. کابینت زمینی نئوکلاسیک دارای کانترها برای جاسازی اشیاء و کشوها می باشد که صفحه ی کابینت آشپزخانه بر روی کانتر کابینت زمینی قرار می گیرد.

کابینت نئوکلاسیک زمینی
کابینت نئوکلاسیک زمینی

مزایای کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

 1. کابینت نئو کلاسیک سبکی میانه رو است و بین کلاسیک و مدرن قرار دارد و در سالهای اخیر مدل های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک ترند شده خیلی زیاد بوده و فضایی لوکس و مجلل را برای آشپزخانه فراهم می کنند.
 2. متریال های زیادی را می توان بصورت کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک اجرا نمود، بنابراین دست برای انتخاب متریال ها باز است.
 3. کسانی که فضای آشپزخانه ی کوچکی دارند اما مدل کلاسیک را می پسندند، می توانند با سبک نئوکلاسیک کابینت دلخواه خود را اجرا و پیاده سازی کنند.
 4. کابینت نئوکلاسیک به راحتی با کلیه ی اشیاء موجود در آشپزخانه ست می شود.
 5. تنوع طرح و رنگ دارد.
 6. قابلیت اجرا به شیوه ی ساده و شلوغ را دارد، بنابراین منطبق با هر سلیقه ای است.
کابینت نئوکلاسیک با تم بنفش
کابینت نئوکلاسیک با تم بنفش

معایب کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

 1. قیمت کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک کمی بالاست.
 2. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک در فضاهای کوچک چندان جلوه ی جذابی ندارد.
 3. کابینت نئو کلاسیک نسب به رطوبت دوامی ندارد و متورم می شود، مگر اینکه از نوع چوبی باشد.
 4. طرح های ریز و پیچیده اگر توسط کابیت ساز غیرحرفه ای اجرا شود ظاهر کار را مخدوش می کند.
کابینت انزو نئوکلاسیک
کابینت انزو نئوکلاسیک

ویژگی های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

 • وجود تقارن
 • ارتفاع در کابینت نئوکلاسیک متنوع است.
 • از رنگ های سرد و ملایم استفاده بیشتری می شود تا رنگ های تند و جیغ.
 • استفاده از دستگیره های ساده، کلاسیک و منحنی
 • وجود خطوط در ظاهر کار
کابینت ترکیبی با سبک مدرن و سبک نئوکلاسیک
کابینت ترکیبی با سبک مدرن و سبک نئوکلاسیک
کابینت جذاب نئوکلاسیک با دو تم رنگی
کابینت جذاب نئوکلاسیک با دو تم رنگی

سوالات متداول

در هنگام سفارش کابینت نئوکلاسیک چه نکاتی حائز اهمیت است؟

توجه به نوع متریال ها از نکات اساسی برای افزایش کیفیت کار است. شاید شما هنگام سفارش کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک به چندین کابینت ساز مراجعه کنید و قیمت های متفاوتی نیز دریافت کنید و فقط بدنبال قیمت ارزان باشید. یادتان باشد همواره هیچ ارزانی بی علت نیست بخصوص در صنف کابینت سازی.

اگر می خواهید کابینت با کیفیت بالا سفارش دهید در ابتدا زیاد به قیمت نه، بلکه به کیفیت کار متمرکز شوید و کابینت خود را به گروه حرفه ای سفارش دهید، چون طراحی و نحوه ی پیاده سازی در کابینت نئو کلاسیک بسیار حائز اهمیت است و اگر روکش با دقت بالا به ام دی اف خام نچسبد بعد از مدتی استفاده، امکان جدا شدن روکش فراهم می شود.

کدام رنگ را برای کابینت نئوکلاسیک سفارش بدهم؟

در سفارش کابینت نئوکلاسیک پرطرفدارترین رنگ ها به ترتیب سفید، طوسی، نقره ای، کرم، قهوه ای، سبز، آبی، مشکی، زرد و قرمز می باشد که به صورت تکی یا ترکیبی بکار می روند.

در کابینت نئوکلاسیک رنگ شده استفاده از کدام متد رنگی بهتر است؟

اگر می خواهید کابینت نئوکلاسیک براق و درخشان داشته باشید، رنگ پولیشی پیشنهاد می شود اما اگر به دنبال کیفیت و چسبندگی و مقاومت هستید، رنگ پلی اورتان بهتر است که در دو حالت مات و براق قابل اجرا می باشد. اگر رنگ ارزان قیمت می خواهید، استفاده از رنگ پلی استر را به شما پیشنهاد می کنیم.

کابینت نئوکلاسیک بهتر است یا کلاسیک؟

اگر به دنبال اجرای کابینت با طرح شلوغ هستید، کابینت کلاسیک انتخاب مناسب تری نسبت به کابینت نئوکلاسیک است، اما اگر کابینتی حکاکی شده و منبت کاری با طرح های ریز و خلوت می خواهید، کابینت نئوکلاسیک گزینه ی مناسب تری است.

دوام و ماندگاری کابینت نئوکلاسیک چقدر است؟

بستگی به نوع متریال های مصرفی و نحوه رسیدگی دارد. اگر از کابینت نئوکلاسیک درست استفاده کنید و در معرض رطوبت قرار ندهید، سالها می توانید به عنوان یک کابینت آشپزخانه شیک از آن استفاده کنید.

نحوه نگهداری از کابینت نئوکلاسیک چگونه باید باشد؟

از کشیدن ابزارهای نوک تیز و برنده بر روی روکش جداً خودداری کنید و زمانی که بر روی صفحه یا قسمتی از کابینت آب یا مایعات دیگر ریخته می شود، سریعاً توسط یک دستمال ناحیه را خشک کنید و در صورت خیس شدن شدید و رسیدن رطوبت به مغز کابینت سعی کنید سریع با سشوار محل را خشک نمایید.

روی کابینت ها را با یک دستمال نمناک پاک کنید و سپس توسط یک دستمال خشک ناحیه را تمیز نمایید. از گذاشتن اشیاء بسیار داغ بر روی کابینت خودداری نمایید.

کابینت نئوکلاسیک بهتر است یا مدرن؟

کابینت مدرن سبکی ساده تر و خلوتر نسبت به کابینت نئوکلاسیک است و بر روی آن هیچ طرح یا خطی وجود ندارد و انتخاب هر یک کاملاً سلیقه ای است و هر دو زیبایی های خاص خود را دارند اما سبک مدرن در حال حاضر پرطرفدارترین سبک است.