افراد زمانی که می خواهند دکوراسیون داخل منزل خود را تغییر دهند یا خانه خود را بازسازی کنند و یا زمینی دارند که ساخته اند و حالا نوبت طراحی دیزاین داخلی آن است، نیاز به یک کابینت سازی حرفه ای پیدا می کنند تا بتوانند با خیالی آسوده کار دیزاین آشپزخانه و داخل منزل را به او بسپارند.

هر فردی برای سفارش کابینت آشپزخانه معمولاً به کارگاه ها و نمایشگاه های کابینت سازی محل زندگی خود مراجعه می کند و سعی بر این دارد که یک کابینت سازی حرفه ای در استان خود پیدا کند. تهران یکی از استان های بزرگ کشور ما است. در مراکز خرید و خیابان های اصلی و فرعی نمایشگاه ها و کارگاه های کابینت سازی در تهران بسیار زیاد هستند. پیدا کردن کابینت سازی در تهران کار سختی نیست اما پیدا کردن یک کابینت کار حرفه ای که به تعهدات خود عمل کند و کابینت آشپزخانه را به همان شکلی که در هنگام مشاوره برای مشتری شرح می دهد اجرا نماید، کار سختی است.

کابینت سازی در تهران

تهران دارای کابینت سازهای حرفه ای زیادی است و رقابت شدیدی در این حوزه وجود دارد. کابینت سازی ها در تهران به صورت کارگاه های کابینت سازی، نمایشگاه های کابینت سازی و یا از طریق سایت ها و شبکه های اجتماعی فعالیت دارند.

پیدا کردن یک کابینت سازی حرفه ای در تهران، هدف اصلی همه مشتریان گرامی است. قبل از هر اقدامی، به شما پیشنهاد می کنیم، نمونه کارهای کابینت سازها را بررسی کنید و با همه آنها مشاوره لازم را قبل از سفارش داشته باشید تا بتوانید یک کابینت ساز خوب و حرفه ای در تهران در بین این همه رقیب پیدا کنید.

کابینت خارق العاده و شیک دو طرفه
کابینت خارق العاده و شیک دو طرفه

نمونه مدل های کابینت آشپزخانه در تهران

کابینت هایگلاس با تم مشکی
کابینت هایگلاس با تم مشکی
کابینت آشپزخانه براق با باکس های زیاد
کابینت آشپزخانه براق با باکس های زیاد
کابینت آشپزخانه مات با دو رنگ ترکیبی
کابینت آشپزخانه مات با دو رنگ ترکیبی
کابینت آشپزخانه مدرن و جادار با طراحی پلکانی
کابینت آشپزخانه مدرن و جادار با طراحی پلکانی
کابینت براق با دو رنگ ترکیبی
کابینت براق با دو رنگ ترکیبی
کابینت آشپزخانه خارق العاده هایگلاس با طراحی پلکانی
کابینت آشپزخانه خارق العاده هایگلاس با طراحی پلکانی
کابینت آشپزخانه کوچک با دیزاین خارق العاده
کابینت آشپزخانه کوچک با دیزاین خارق العاده
کابینت مدل پلکانی مدرن
کابینت مدل پلکانی مدرن
کابینت مدرن با رنگ خاکستری
کابینت مدرن با رنگ خاکستری
کابینت آشپزخانه مدل پلکانی ترکیبی مات و براق
کابینت آشپزخانه مدل پلکانی ترکیبی مات و براق
کابینت آشپزخانه با درب های جک دار
کابینت آشپزخانه با درب های جک دار

کابینت ساز در تهران

کارگاه، نمایشگاه، سایت و شبکه های اجتماعی پل ارتباطی شما با کابینت سازان فعال در تهران هستند. بعضی از افراد هنوز اعتمادی به دنیای آنلاین و برخط ندارند و ترجیح می دهند به کارگاه ها و نمایشگاه ها مراجعه کنند و کابینت آشپزخانه جذاب و حرفه ای سفارش دهند.

بعضی از افراد هم ترجیح می دهند در منزل و یا محل کار خود از طریق شبکه های اجتماعی و وب سایت های کابینت سازی سفارش خود را ثبت کنند.

گروه دکومنش یک تیم مجرب و متعهد در زمینه کابینت سازی در تهران همراه با مشاوره رایگان و ارائه خدمات پس از نصب برای مشتریان عزیز و گرامی است که در اسرع وقت پاسخگوی نیاز آنها می باشد و بهترین و جذاب ترین مدل های کابینت آشپزخانه و دیزاین داخلی منزل را به نحو احسن اجرا می کند.

آدرس کابینت ساز در سایت، در بخش تماس با ما و گاهی هم در بخش درباره ما درج شده و شما با تماس و مراجعه به محل می توانید از نزدیک با کابینت ساز در ارتباط باشید و پس از آسودگی خاطر، سفارش خود را ثبت کنید.

کابینت آشپزخانه با دو رنگ تیره و روشن
کابینت آشپزخانه با دو رنگ تیره و روشن

قیمت کابینت سازی در تهران

کابینت سازان تهران یک تعرفه استاندارد دارند که توسط صنف کابینت سازی برای آنها مشخص شده است. این استاندارد تعریف شده، صرفاً مختص متراژ و ضریب عددی کابینت زمینی، کابینت دیواری، کابینت کمدی، کابینت ویترینی و موارد دیگر است.

کابینت سازها با توجه به کیفیت کاری که دارند، دست مزدها و تفاوت قیمت هایی در موارد مختلف دارند، مثل پی وی سی کردن، فارسی کردن، استفاده از ورق دوبل و خیلی موارد ریز دیگر که برخی از کابینت سازها انجام نمی دهند و روح مشتری نیز از این قضیه خبردار نمی شود، چون این ها جزء ریزه کاری هایی است که هر کابینت سازی انجام نمی دهد و فقط کابینت سازهایی که به کیفیت کار اهمیت بیشتری می دهند، اعمال می کنند.

طراحی کابینت شیک
طراحی کابینت شیک

چه عواملی در قیمت کابینت سازی در تهران موثر هستند؟

عوامل متعددی می توانند سبب افزایش قیمت کابینت سازی تهران شوند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1) متر محیط فضای آشپزخانه

فضای آشپزخانه شکل های مختلفی مثل مربع، دایره، ال و مستطیل دارد. ابعاد و اندازه دیوارها کاملاً متفاوت است و اینکه بر روی کدام قسمت از فضا می توان کابینت نصب کرد و بر روی کدام قسمت نمی توان کابینت نصب کرد، از یک آشپزخانه به آشپزخانه دیگر کاملاً متفاوت است و به میزان بودجه مشتری بستگی دارد.

نحوه محاسبه متراژ آشپزخانه یا محیط آشپزخانه جوری که شما محاسبه می کنید با جوری که کابینت ساز محاسبه می کند، کاملاً متفاوت است و همین مساله گاهی سبب ایجاد مشکلاتی بین کابینت سازها و مشتریان می شود.

همان طور که گفتم متر محیط قیمت کابینت آشپزخانه را مشخص می کند اما عوامل مختلفی علاوه بر متر محیط بر میزان قیمت کابینت آشپزخانه دخیل هستند.

کابینت آشپزخانه طرح چوب
کابینت آشپزخانه طرح چوب

2) طراحی کابینت آشپزخانه

گروه دکومنش مشتریانی داشته که اصلاً به طراحی حساس نبوده اند و دیزاین را به خود کابینت ساز سپرده اند و اصلاً طرحی برای آنها ترسیم نشده و در نهایت کابینت اجرا شده را تحویل گرفته اند.

در عین حال، بعضی از مشتریان به طراحی کابینت آشپزخانه حساسیت زیادی نشان می دهند و حتی بعد از ترسیم طرح، نظر آنها در مورد رنگ یا جایگاه کابینت ها تغییر می کند و انتقادات یا پیشنهاداتی را ارائه می دهند. در مرحله طراحی کابینت آشپزخانه به راحتی می توان هر گونه انتقاد، پیشنهاد و یا ایده جدید را پیاده سازی کرد و این از مزایای طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه است.

گروه کابینت سازی دکومنش در تهران، طراحی کابینت آشپزخانه را در ابتدا به صورت پولی انجام می دهد، اما اگر هدف شما فقط ترسیم طرح نباشد و در نهایت کار را به دستان پرتوان گروه دکومنش بسپارید، هزینه طرح بر روی کار محاسبه می شود و طراحی کابینت آشپزخانه برای شما مشتری عزیز به صورت رایگان انجام می شود.

کابینت آشپزخانه مورب
کابینت آشپزخانه مورب

3) نوع متریال ها و شرکت های تولید کننده هر ابزار

ورق ام دی اف در ایران جزء پرکاربردترین نوع ورق ها در دنیای کابینت سازی است که برای سفارش کابینت ام دی اف، کابینت هایگلاس، کابینت ممبران و کابینت انزو مورد استفاده قرار می گیرد و مغزی همه این کابینت ها از ام دی اف است.

کابینت چوبی با استفاده از ورق های چوبی ساخته می شود که داستان کاملاً جداگانه ای دارد و نوع چوبی که برای ساخت کابینت استفاده می شود، تعیین کننده قیمت کابینت آشپزخانه است.

متریال هایی که در ایران برای ساخت کابینت آشپزخانه استفاده می شوند، معمولاً از نوع ایرانی هستند، اما متریال های چینی و ترک نیز در بازار وجود دارد و قطعاً متریال های ترک بالاترین قیمت و کیفیت را به خود اختصاص داده اند.

متریال ها از هر کشوری که باشند، توسط برندهای مختلفی تولید و روانه بازار شده اند. هر برند متریال ها را با درجه کیفی 1، 2 و 3 تولید می کند و طبیعتاً متریال تولید شده درجه یک قیمت بالاتری دارد و بادوام تر، زیباتر و جذاب تر است.

کابینت آشپزخانه با نور مخفی
کابینت آشپزخانه با نور مخفی

4) ابزارهای مورد استفاده در ساخت کابینت آشپزخانه

کابینت تا ساخته شود، نیاز به ابزارهایی مثل پایه، دستگیره، لولا، ریل، جک، آبچگان، سینک، هود، پیچ و موارد بیشمار دیگری دارد. هر کدام از این متریال ها نیز کیفیت ها، برند تولید کننده و زیبایی ها و جذابیت های خاص خود را دارند و با توجه به چیزی که شما انتخاب می کنید، قیمت های کاملاً متفاوتی خواهیم داشت.

کابینت آشپزخانه در دکوراسیون منزل
کابینت آشپزخانه در دکوراسیون منزل

5) امکان تعمیر یا تعویض بخشی از کابینت در موقع نیاز

کابینت سازی دکومنش در تهران به هیچ وجه در زمینه خرده کاری و تعمیرات، خدماتی ارائه نمی دهد. تنها استثنایی که وجود دارد، اگر مشتریان خود این تیم باشید و کابینت توسط این تیم طراحی و اجرا شده باشد، چندین سال با یک تماس می توانید تغییرات و تعمیرات را به این گروه بسپارید و با جان و دل در خدمت مشتریان وفادار خود خواهد بود.

کابینت هایگلاس در دکوراسیون
کابینت هایگلاس در دکوراسیون

سفارش کابینت آشپزخانه در تهران

سفارش کابینت آشپزخانه در تهران همراه با گروه دکومنش، نیازمند ورود شما مشتری عزیز به داخل سایت و صفحه تماس با ما و برقراری ارتباط با کابینت سازان حرفه ای گروه دکومنش است. ما هر زمان چه از طریق سایت، چه از طریق شبکه های اجتماعی و چه از طریق تماس تلفنی یا پیامک در خدمت مشتریان عزیزمان خواهیم بود.

کابینت دستگیره دار با دو رنگ ترکیبی تیره و روشن
کابینت دستگیره دار با دو رنگ ترکیبی تیره و روشن

طراحی کابینت آشپزخانه در تهران

طرح کابینت آشپزخانه در تهران، توسط نرم افزار تری دی مکس و طراح دکوراسیون داخلی انجام می شود. همان طور که گفتم، گروه دکومنش اول هزینه طراحی را دریافت می کند اما پس از سفارش، این هزینه بر روی کار محاسبه شده و شما می توانید طرح رایگان کابینت آشپزخانه در تهران را دریافت کنید.

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک با دو رنگ ترکیبی
کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک با دو رنگ ترکیبی

اجرای کابینت آشپزخانه در تهران

نمایشگاه کابینت آشپزخانه در تهران توسط گروه دکومنش دایر است، اما اجرای کابینت آشپزخانه در تهران انجام نمی شود و کارگاه ما در شهریار می باشد. کلیه مراحل ساخت کابینت آشپزخانه در داخل کارگاه کابینت سازی گروه دکومنش توسط تیم مجرب و حرفه ای با بیش از بیست سال سابقه درخشان انجام می شود. پس از اتمام مراحل ساخت، کابینت ها به منزل شما منتقل و نصب کابینت آشپزخانه انجام شده و کار به نحو احسن به شما تحویل داده می شود.

کابینت سبک کلاسیک با دو متریال ترکیبی
کابینت سبک کلاسیک با دو متریال ترکیبی

کابینت آشپزخانه در تهران با گارانتی و خدمات پس از فروش

گروه دکومنش به دلیل اجرای کابینت آشپزخانه با بالاترین کیفیت، کار خود را تضمین و گارانتی می کند و تا دو سال هر گونه مساله یا مشکل مرتبط با متریال ها و کابینت ها را تضمین می نماید. همان طور که گفتم فقط برای افرادی خدمات تعمیر و تعویض ارائه می دهد که کار آشپزخانه یا دکواسیون داخل منزل آنها توسط گروه دکومنش اجرا شده باشد.

کابینت آشپزخانه مورب و جذاب
کابینت آشپزخانه مورب و جذاب

سخن نهایی

کابینت آشپزخانه در تهران توسط کابینت سازهای مختلفی اجرا و پیاده سازی می شود. آن چیزی که حائز اهمیت است و من به عنوان یک کابینت ساز حرفه ای با بیست سال سابقه کار از شما تقاضا دارم، این است که هنگام سفارش کابینت آشپزخانه قیمت را اولویت انتخاب کابینت ساز قرار ندهید، بلکه کیفیت و نمونه کارهای اجرا شده را به عنوان اصلی ترین انتخاب کابینت ساز در نظر بگیرید. شاید قیمت کابینت آشپزخانه توسط کابینت سازها چند میلیون تومان متفاوت باشد و این قضیه فقط هنگام سفارش کابینت آشپزخانه مطرح است و پس از مدتی آن مبلغ اصلاً ارزش خود را از دست می دهد و آن چیزی که اهمیت پیدا می کند، کیفیت متریال های اجرا شده است. این مساله را شما دقیقاً حین استفاده از کابینت حس خواهید کرد و آن موقع است که کلمه کاش به قیمت توجه نمی کردم و عوضش کار با کیفیتی را سفارش میدادم، دردی دعوا نمی کند.

سوالات متداول

چقدر طول می کشد تا کابینت آشپزخانه طراحی، پیاده سازی و اجرا شود؟

طراحی، پیاده سازی و اجرای کابینت آشپزخانه در تهران با توجه به ترافیک کار گروه دکومنش از ده روز تا یک ماه زمان می طلبد. این بازه زمانی تخمینی است و با توجه به تایم، فصل، ترافیک کار و نیاز تعمیراتی فضا متغیر است.

تفاوت کابینت سازی فیزیکی با کابینت سازی آنلاین در چیست؟

البته قبل از اینکه اشاره ای به تفاوت این دو داشته باشم، بهتره این نکته را عارض شوم که کابینت سازی چه آنلاین باشد و چه فیزیکی، هر دو یک مکانی برای ساخت کابینت آشپزخانه به صورت فیزیکی بنام کارگاه کابینت سازی دارند.

از جمله تفاوت های روش فیزیکی و روش آنلاین ساخت کابینت آشپزخانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1) در روش کابینت سازی آنلاین مشتریان قبل از تماس فرصت کافی برای دیدن صدها نمونه کار از کابینت سازهای مختلف و مقایسه آنها را دارند و به راحتی می توانند هر سوالی که دارند را سرچ کنند و پاسخ آن را توسط کابینت سازهای مختلف دریافت نمایند و این است قدرت برخط بودن که چنین امکانی اصلاً در دنیای فیزیکی وجود ندارد.

2) در روش کابینت سازی فیزیکی یا کابینت سازی حضوری که به صورت کابینت ساز نمایشگاهی و یا کابینت ساز کارگاهی فعالیت دارد، شما نه تنها قادر به مقایسه رقبا نخواهید بود، بلکه کابینت ساز فقط به شما تعداد محدودی نمونه کار نشان می دهد و فقط تعداد محدودی از سوالات شما را پاسخگو خواهد بود. در حالی که در حالت آنلاین هر چی سرچ کنید، هزاران پاسخ برای رفع سوال شما از طریق موتورهای جستجو فراهم است.

3) در حالت کابینت سازی مبتنی بر وب شما قادر هستید، نظرات کاربران دیگر را که کار خود را به گروه خاصی سپرده اند، به راحتی ببینید و از رضایت یا عدم رضایت سفارش دهندگان مطلع شوید، اما در حالت فیزیکی و در بستر دنیای واقعی همچین امکانی وجود ندارد.

4) یکی دیگر از بهترین ویژگی های کابینت سازی آنلاین این است که امکان دارد شما شناختی به مدل های کابینت آشپزخانه نداشته باشید و صرفاً یک یا نهایتاً  چهار یا پنج مدل از کابینت را بشناسید و همین امر سبب می شود به همان مدلی که می شناسید اکتفا کنید. در حالی که اگر در موتورهای جستجو انواع کابینت آشپزخانه را سرچ کنید، می بینید که مدل های بسیار زیادی را به شما معرفی می کند و شما می توانید هر یک از این مدل ها را بررسی کنید و شاید در انتخاب خود تجدید نظر هم بکنید.

5) برتری دیگری که کابینت سازی آنلاین نسبت به کابینت سازی فیزیکی دارد، این است که شما به راحتی هنگام استراحت در منزل یا در هنگام کار می توانید ظرف مدت چند دقیقه از طریق تماس با ما و با مطالعه مقالات کابینت سازی و مقایسه آنها با هم، می توانید با چندین کابینت ساز تماس بگیرید. کابینت ها را با هم مقایسه کنید. قیمت ها را با هم مقایسه کنید، بدون اینکه مجبور باشید با ماشین شخصی یا ماشین حمل و نقل عمومی از یک خیابان یا محله به خیابان یا محله دیگری بروید تا بتوانید این مقایسه ها را داشته باشید.