اگر در فضای آشپزخانه، جا و فضای کافی دارید و می خواهید بخشی از فضا به شکل دکوری برای چیدمان اشیاء تزئینی و دکوری طراحی شود تا بتوانید اشیاء را به شیک ترین حالت به نمایش بگذارید، کابینت ویترینی گزینه ایده آل برای شما است.

کابینت ویترینی

کابینت آشپزخانه ویترینی به مدلی از کابینت آشپزخانه می گویند که درب کابینت ویترینی با استفاده از شیشه یا طلق ساخته می شود و شما به راحتی می توانید محتویات داخل باکس کابینت ویترینی را ببینید.

می خوای کابینت ویترینی سفارش بدی؟ جای خوبی اومدی! یک تماست کافیه تا به کارشناسان گروه دکومنش وصل بشی و هر سوالی داری بپرسی و با خیالی راحت کابینت ویترینی خود را سفارش بدی.

تماس

کابینت ویترین دار

در یک کابینت ویترین دار بیشتر اشیاء قیمتی و دکوری چیده می شوند که نمای شیک و جذابی برای چیدمان دارند و معمولاً یک یا دو باکس از کابینت آشپزخانه به ویترین اختصاص داده می شود.

مدل کابینت آشپزخانه ویترینی
مدل کابینت آشپزخانه ویترینی

کابینت ویترینی شیشه ای

درب باکس کابینت ویترینی شیشه ای با استفاده از شیشه ساخته می شود و شیشه به جای چوب استفاده شده تا محتویات داخل باکس ویترینی نمایش داده شود و در فضایی پنهان نماند.

کابینت ویترینی شیک و ساده
کابینت ویترینی شیک و ساده

کابینت ویترینی طلقی

در این روش از طلق که نسبت به شیشه کمی مات تر است، استفاده می شود. من خودم شخصاً طلق را ترجیح نمی دهم، چون به اندازه شیشه  شیک نیست و جذابیت نما را زیر سوال می برد، اما باز هم یک انتخاب سلیقه ای است و بعضی از افراد می پسندند. یک نوع طلق داریم، بنام پلکسی، که دقیقاً مشابه شیشه است و از شیشه نیز مقاوم تر است و همچون شیشه نیز شفاف است و اگر انتخاب طلق باشد، من این طلق را ترجیح می دهم.

نورپردازی باکس های ویترینی آشپزخانه
نورپردازی باکس های ویترینی آشپزخانه

کابینت ویترین

کابینت آشپزخانه ویترین کابینتی است که در فضای آشپزخانه حکم ویترین مغازه های توی خیابان ها را دارد و شیک ترین و جذاب ترین اشیاء برای نمایش زیبایی در داخل آن چیده می شود.

نوررپردازی کابینت ویترنی
نوررپردازی کابینت ویترنی

کابینت ویترین دار

کابینت ویترین دار به کابینتی منحصر به فرد و متمایز گفته می شود که این امکان را برای کدبانوی خانه فراهم می کند تا بتواند اشیاء و لوازم دکوری خود را که دوست دارد را در مقابل چشمان همگانی به شکلی زیبا و جذاب بچیند. کابینت ویترینی این امکان را فراهم می کند که شما با حفظ امنیت و تمیزی بتوانید اشیاء دکوری و شکستنی خود را در محلی در رویت و ایمنی کامل بچینید.

کابینت آشپزخانه با باکس های ویترینی ممبران
عکس کابینت ویترینی

مدل کابینت ویترینی برای آشپزخانه

مدل های زیادی برای کابینت ویترین قابل اجرا است. برای مثال برخی ها از طلق برای درب های بالای کابینت های دیواری استفاده می کنند. یعنی درب کابینت دیواری به دو قسمت تقسیم می شود که بخش زیرین توسط چوبی که کابینت با آن ساخته شده است، پوشانده می شود و قسمت بالا توسط طلق پوشیده می شود.

برخی ها یک باکس خاص را که معمولاً در کنار اپن به صورت یک طرفه یا دو طرفه قرار دارد به باکس کابینت ویترینی اختصاص می دهند، چون درست در ورودی آشپزخانه و در مقابل دید عموم قرار دارد.

کابینت ام دی اف با باکس های ویترینی
کابینت ام دی اف با باکس های ویترینی

طراحی کابینت ویترینی

طراحی کابینت آشپزخانه ویترینی توسط نرم افزار تری دی مکس و متخصص طراح در پیش نمایش طرح کابینت آشپزخانه ترسیم شده و به مشتری نمایش داده می شود و مشتری نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد طرح کابینت ویترینی و طرح کل کابینت آشپزخانه ارائه می کند و در صورت توافق طرح وارد مرحله اجرا می شود.

باکس شیک و جذاب ویترینی با ممبران
باکس شیک و جذاب ویترینی با ممبران

انواع کابینت ویترینی جدید

کابینت ویترینی بخشی از دکوراسیون آشپزخانه را احاطه می کند و به صورت کاملاً سلیقه ای است و اگر فضای آشپزخانه جای کافی نداشته باشد و یا مشتری مایل نباشد، از کابینت ویترینی استفاده نمی شود. اما در صورت تمایل مشتریان می توان کابینت ویترینی را با متریال های مختلفی که کابینت آشپزخانه با آن ساخته می شود، اجرا کرد.

طراحی کابینت ویترینی
طراحی کابینت ویترینی

کابینت ویترینی ام دی اف

جنس کابینت ام دی اف از ام دی است، یعنی هم روکش و هم مغزی کار هر دو از ام دی اف هستند. کابینت ویترینی ام دی اف نیز از ام دی اف ساخته می شود و برای درب های آن از شیشه یا طلق استفاده می شود.

باکس های ویترینی ام دی اف
باکس های ویترینی ام دی اف

کابینت ویترینی هایگلاس

متریال اصلی کابینت هایگلاس، مغزی ام دی اف و روکش هایگلاس است که خارق العاده زیبا، براق و درخشان است و قابلیت انعکاس نور محیط را دارد. اگر تمایل داشته باشید، می توانید یک یا دو باکس را به صورت ویترنی سفارش دهید.

باکس ویترینی هایگلاس
باکس ویترینی هایگلاس

کابینت ویترینی تمام چوب

کابینت تمام چوب جزء کابینت هایی است که زیاد به صورت ویترینی و طلقی ساخته می شود و باکس های ویترنی در این مدل زیاد به چشم می خورد، چون این مدل از کابینت معمولاً به سبک کلاسیک و نئوکلاسیک ساخته می شود و در این سبک ها باکس های ویترینی جزئی از کار هستند.

کابینت آشپزخانه ویترینی تمام چوب
کابینت آشپزخانه ویترینی تمام چوب

کابینت ویترینی فرامید

کابینت فرامید مدلی از کابینت است که از نظر طرح و رنگ دقیقاً مشابه کابینت ام دی اف است، با این تفاوت که این مدل کمی سطح برجسته تری دارد و می تواند به شکل ویترینی نیز طراحی و اجرا شود.

کابینت آشپزخانه ویترینی فرامید
کابینت آشپزخانه ویترینی فرامید

کابینت ویترینی ممبران

کابینت ممبران جزء کابینت هایی پرطرفدار است که به سبک کابینت نئوکلاسیک و کابینت کلاسیک ساخته می شود و وجود باکس ویترینی جذابیت بیشتری را برای دکور کابینت ممبران فراهم می کند.

باکس ویترین ممبران
باکس ویترین ممبران

ویژگی هایی که کابینت ویترنی را برجسته می کند، کدامند؟

  1. قابلیت تطبیق با هر نوع دکوراسیون و فضا
  2. قابل اجرا در طرح ها و ابعاد مختلف
  3. مناسب برای استفاده در سبک کلاسیک و نئوکلاسیک
  4. به تصویر کشیدن سلیقه کدبانوی خانه
  5. خلاقیت و نوآوری در چیدمان اشیاء قیمتی و تزئینی
کابینت ویترینی ممبران
باکس ویترینی ممبران

نهایت مطلب

اگر دوست ندارید که کابینت آشپزخانه سفارشی شما ساده باشد و فضای یکنواختی در دکوراسیون آشپزخانه حاکم باشد، کابینت ویترنی انتخاب هوشمندانه ای برای شماست. با طراحی زیبای کابینت آشپزخانه ویترنی، زمینه نمایش اشیاء و لوازم خود را در فضایی امن فراهم کنید.