1. آیا آشپزخانه شما نیازمند یک نوسازی جذاب و عملکردی است؟
  2.  آیا می‌خواهید فضای آشپزخانه خود را به یک محیطی مدرن و منحصر به فرد تبدیل کنید؟
  3. آیا به دنبال راهی هستید تا آشپزخانه خود را به یک فضای عملی و زیبا تبدیل کنید؟
  4. آیا می‌خواهید همه وسایل آشپزخانه شما به شکلی زیبا و در دسترس چیده شود؟

در این صورت، چیدمان کابینت آشپزخانه می‌تواند به شما کمک کند تا به آرزوهایتان برسید. با چیدمان کابینت آشپزخانه به سبک هوشمندانه، رویاهای ذهنی شما تبدیل به واقعیت می شود.

پس، چرا منتظرید؟

همین لحظه شروع کنید و با یک کابینت آشپزخانه سفارشی ایده آل و جذاب، رویای دلنشین حقیقی را برای فضای آشپزخانه خود فراهم کنید.

به دنبال طرح و سبک خاص هستید؟

فضای آشپزخانه شما کوچک است؟

فضای آشپزخانه شما بزرگ است و نمی دانید چطور آن را پر کنید که زیباتر و جذاب تر به نظر برسد؟

گروه دکومنش همیشه کنار شماست تا شما را در رسیدن به یک دکوراسیون شیک و رویایی بی نظیر همراهی کند. با کیفیت، زیبایی و عملکرد برتر، چیدمان کابینت آشپزخانه دکومنش انتخابی هوشمندانه برای شماست.

طراحی و چیدمان کابینت آشپزخانه

چیدمان کابینت آشپزخانه، به شما این امکان را می‌دهد تا فضای بزرگتری را به طور هوشمندانه به کاربری‌های مختلف تخصیص دهید.

با استفاده از قفسه‌ها و دراورهای قابل تنظیم، شما قادر خواهید بود هرچه بیشتر وسایل آشپزخانه‌ را در دسترس داشته باشید و به راحتی آنها را پیدا کنید. به علاوه، با استفاده از سیستم‌های نگهداری هوشمند، مواد غذایی و لوازم آشپزخانه را بهینه، مرتب و سازماندهی کنید.

طراحی کابینت آشپزخانه

اگر طراحی کابینت آشپزخانه توسط یک طراح ماهر انجام شود، کلیه اشیاء در یک مثلث قرار می گیرند که راس های این مثلث سینک، اجاق گاز و یخچال است. بقیه اشیاء در جوار این سه ابزار کاربردی قرار می گیرند. دسترسی راحتر به این سه راس مثلث، دسترسی به بخش های دیگر را آسان تر می کند.

چیدمان کابینت آشپزخانه

چیدمان کابینت بر اساس نیاز مشتریان انجام می شود. زمانی که شما با گروه دکومنش تماس حاصل می کنید و متخصصین ما برای دیدن فضا و دکوراسیون داخل منزل مراجعه می کنند، در ابتدا از شما سوالاتی پرسیده می شود تا تکنسین کار به نیازهای اساسی شما پی ببرد.

فرآیند طراحی و چیدمان کابینت، بستگی به نیاز و سلیقه افراد دارد. برای مثال یک مشتری دوست داره که کل فضا به باکس اختصاص داده بشه و جای بیشتری برای ذخیره سازی داشته باشد.

بعضی ها تمایل دارند از کابینت کمدی برای بخشی از کار استفاده شود که در چنین صورت هم فضای ذخیره سازی بیشتر می شود.

بعضی ها از باکس های ویترینی بیشتر خوششان می آید، با وجود اینکه این باکس ها فضای کمی برای ذخیره سازی دارند و کلاً کاربردشان دکوراتیو است و زیبایی بیشتری برای دکوراسیون آشپزخانه به همراه دارند، تا اینکه کاربرد بهتری برای ذخیره سازی داشته باشند.

پس اگر به دنبال فضای ذخیره سازی بیشتر هستید، قید کابینت های ویترینی را بزنید و از کابینت کمدی و باکس ها استفاده کنید تا فضا جهت ذخیره اشیاء بیشتر باشد.

با چیدمان کابینت آشپزخانه دکومنش، شما به امکانات و برتری‌هایی دسترسی خواهید داشت که به شما اجازه می‌دهد آشپزخانه خود را به صورت کامل بهینه کنید.

با استفاده از کابینت‌های قابل تنظیم، می‌توانید فضای آشپزخانه خود را به بهترین نحو ممکن به اندازه نیازهای خود تنظیم کنید. ما انواع مختلفی از کابینت‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید طرح و سبکی را انتخاب کنید که بهترین بازدهی را برای آشپزخانه شما به همراه داشته باشد.

با چیدمان کابینت دکومنش، می توانید فضای آشپزخانه خود را به شکلی منظم و سازمان یافته در نظر بگیرید. ما در همان مرحله اندازه برداری با پرسیدن نیازهای شما، طرح کابینت آشپزخانه را طوری می چینیم که دغدغه ای برای چیدمان منظم و بهینه نداشته باشید.

تا جایی که امکان دارد از قفسه ها، سبدها و کانترهای بزرگتر، عمیق تر و با ارتفاع بیشتر استفاده می شود تا بتوانید لوازم آشپزخانه خود را به شکلی مرتب و به ترتیب دلخواهتان بچینید.

در قسمت های کنج آشپزخانه ما برای شما از اکسسوری کابینت آشپزخانه استفاده می کنیم. با استفاده از این ابزارها شما می توانید از گوشه ها و کنج که علناً در دسترس نیستند و بلااستفاده می مانند، بتوانید به راحتی استفاده کنید. علاوه بر این مساله، اکسسوری ها سبب می شوند داخل فضای کشوها، انباری، سبد سوپرمارکت و خیلی چیزهای دیگر به شکلی زیبا، بهینه و هنرمندانه چیده شود.

چیدمان کابینت آشپزخانه و ایده های نوآورانه جذاب برای ذخیره سازی بیشتر

کابینت‌ها به عنوان یکی از عناصر اساسی در طراحی آشپزخانه، نقش بسیار مهمی در سهولت و زیبایی این فضا ایفا می‌کنند.

چیدمان کابینت آشپزخانه نه تنها باید کارآیی و عملکرد خوبی داشته باشد، بلکه باید به زیبایی و استانداردهای طراحی نیز توجه کند.

اصول طراحی و چیدمان کابینت آشپزخانه

کابینت توسط هر کسی که ساخته شود، رعایت یک سری اصول، خالی از لطف نیست و می تواند بنای کاربردی تری را به اجرا بگذارد.

1. گفتیم که همه چیز باید در دسترس باشد و مثلث طلایی چیدمان این امکان را فراهم می کند. برای چیدمان هم سعی کنید وسایلی که همیشه نیاز دارید را در طبقاتی بچینید که به راحتی و بدون استفاده از پله یا چهارپایه قابل دسترسی باشند.

وسایل و تجهیزاتی که طی سال، چندین مرتبه بیشتر مورد استفاده قرار نمی گیرد را در قفسه های بالاتر که دسترسی سخت تری دارند، قرار بدهید.

2. وسایل را طوری بچینید که درهم و برهم نباشد و هرج و مرج ایجاد نکند. برای مثال سرویس های چینی در یک یا چند قفسه، سرویس های شیشه ای در قفسه های مخصوص خودشان و به این ترتیب اشیائی که از نظر جنس مشابه هم هستند را در یک یا چند قفسه بچینید تا بدانید در موقع نیاز باید درب کدام قفسه را باز کنید.

3. استفاده از مدل کابینت پلکانی این امکان را فراهم می کند که شما از کف تا سقف آشپزخانه، بتوانید کابینت و باکس داشته باشید و علاوه بر این که این مدل خیلی در حال حاضر پرسفارش و روی مد هست، فضای ذخیره سازی را نیز بیشتر می کند.

4. استفاده از فضای بالای کابینت، در صورتی که شما جای کم دارید و نیاز به فضای بیشتر دارید، از سطح کابینت های دیواری و زمینی نیز می توانید برای چیدمان استفاده کنید. اما چیدن وسایل در بالای کابینت ها مخصوصاً زمانی که صحبت از کابینت مدرن باشد، نما و جلوه زیبایی نخواهد داشت. بهتر است در همان مرحله طراحی از کابینت ساز بخواهید که برای ساخت کابینت آشپزخانه از کل ارتفاع فضای آشپزخانه استفاده کند.

ایده های نوآورانه برای چیدمان کابینت آشپزخانه

هر کسی طبق تفکر و سلیقه ای که دارد، دکوراسیون منزل خود را می چیند. گاهی ایده های جذاب می توانند جلوه و نمای محیط را شیک تر به نمایش بگذارند.

1. استفاده از متریال های مدرن

متریال های مدرن متریال هایی هستند با کیفیت بالا، این متریال ها می تواند چوب، استیل یا شیشه باشند که در ساخت کابینت کاربرد دارند. متریال های گران قیمت و با برندهای معتبر، قطعاً نمای باکیفیت تر و با ماندگاری بالاتری را از خود نشان می دهند.

2. طراحی باز کابینت آشپزخانه

استفاده از کابینت های باز یا بدون درب و یا کابینت درب شیشه ای که همان کابینت ویترینی است فضا را بازتر نشان می دهد.

کابینت های ویترینی زیبایی بیشتری دارند و خاص تر هستند. چنین طرحی باعث می شود که اشیاء عتیقه و گران قیمت و یا خارق العاده زیبای ارزان، کار دستی و خیلی خلاقیت دیگر خریداری یا درست شده و در داخل این باکس ها گذاشته شود.

همه هنر را دوست دارند و من فکر نمی کنم کسی از هنر بدش بیاید و واقعاً یک هنر زیبا و خارق العاده می تواند هر کسی را به وجد آورد.

4. نورپردازی در کابینت سازی و دکوراسیون آشپزخانه

در کشور ما سال های قبل خبری از نورپردازی با جلوه های ویژه نبود و فقط از یک لامپ یا در نهایت لوسترهای شیک برای نورپردازی هر فضایی استفاده می شد. امروزه شاهد هستیم که در هنگام ساخت بناهای جدید و یا بازسازی بناهای قدیمی به نورپردازی دکوراسیون داخلی اهیمت زیادی داده می شود و از کناف یا سقف کاذب برای تقسیم بندی سقف  با طرح های جذاب و آلوژن های تو کار استفاده می شود تا در نهایت نور جذابی برای محیط فراهم شود.

نورپردازی فضای آشپزخانه نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که می تواند در سقف آشپزخانه، در داخل ویترین ها و باکس های کابینت آشپزخانه، در زیر کابینت زمینی و کابینت دیواری آشپزخانه و در داخل باکس های ویترینی استفاده شود.

نورپردازی کابینت با استفاده از ال ای دی ها و اس ام دی ها به شکل نور مخفی و با استفاده از آلوژن ها به صورت نورهای رنگی اجرا می شود و می تواند علاوه بر زیبایی فضا، نور را به محیط انعکاس داده و روشنایی بیشتری برای محیط به همراه داشته باشد.

در نهایت

با چیدمان کابینت آشپزخانه دکومنش، زیبایی و استحکام را به منزل و آشپزخانه خود هدیه می دهید، چون شعار ما کیفیت است. دکومنش طراحی‌های زیبا و منحصر به فردی ارائه می کند و در همان مرحله اول آن چیزی که قرار است در آخر در فضای آشپزخانه ببنید را در یک طرح سه بعدی به شما نمایش می دهد و شما به راحتی می توانید در این مرحله پیشنهاد، انتقاد یا ایده های نو و جدید خود را مطرح کنید و طرح مجدداً اصلاح شده و کار وارد مرحله ساخت می شود.

با استفاده از جنس‌های باکیفیت و مقاوم و طراحی مدرن و به روز، مطمئن باشید که طراحی و چیدمان کابینت آشپزخانه منزل شما برای سال‌ها به شما خدمت خواهند کرد و همچنان درخشش و جذابیت خود را حفظ خواهند کرد. چون گروه دکومنش در ابتدای کار شاید کمی گرانتر از دیگر رقبا به شما قیمت دهد، اما این نکته را داشته باشید که هر گرانی یا هر ارزانی بی علت نیست، پس حسابی تحقیق کنید و اگر پس از تحقیقات سفارش کابینت آشپزخانه را به گروه دکومنش سپردید، خیالتان از بابت کیفیت کار و استفاده سالیان دراز راحت باشد.