کابینت آشپزخانه یکی از ابزارهایی است که در هر خانه به روش ها و سبک های مختلف اجرا شده و مورد استفاده قرار می گیرد. همه افراد دوست دارند، وقتی کابینت آشپزخانه سفارش می دهند، بتوانند چند سالی از آن استفاده کنند. سفارش کابینت می تواند به اجرا و ساخت کابینت آشپزخانه در طرح و مدل دلخواه شما منجر شود و نسبت به کابینت های آماده بازاری قطعاً زیباتر و باکیفیت تر می باشد.

سفارش کابینت

سفارش کابینت یعنی تصمیم شما برای طراحی و پیاده سازی یک مدل از کابینت آشپزخانه در طرح، رنگ، سبک، اندازه و مدل دلخواه و مطابق با شکل آشپزخانه شما که خارق العاده و زیبا اجرا شود و یک کابینت آشپزخانه سفارشی طبق رویای شما ساخته و در دکوراسیون آشپزخانه به اجرا درآید.

سفارش کابینت حرفه ای
سفارش کابینت حرفه ای

سفارش کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه سفارشی سبب می شود شما برخلاف کابینت های آماده بازاری، بتوانید کابینت آشپزخانه خود را طبق رنگ، طرح و سبک دلخواه خودتان سفارش دهید و در فضای آشپزخانه، آن چیزی را هر روز ببینید که در رویای خود پرورش داده اید.

اگر تمایل به ثبت سفارش کابینت آشپزخانه دارید، می توانید با شماره های گروه دکومنش تماس حاصل نمایید و هر گونه سوال، ابهام و راهنمایی مدنظر خود را دریافت کنید و پس از آن سفارش کابینت خود را ثبت نمایید.

تماس با ما

سفارش کابینت چگونه انجام می شود؟

مرحله اول)
برای سفارش کابینت آشپزخانه در ابتدا به نمایشگاه های کابینت آشپزخانه، کارگاه های کابینت سازی، شبکه های اجتماعی کابینت سازان و یا سایت های کابینت سازی مراجعه می شود.

مرحله دوم)
پس از مشورت و راهنمایی با کابینت ساز و یا گروه های پشتیبان و توافق بر سر مدل و قیمت تقریبی، کابینت ساز به مکان مراجعه نموده و اندازه برداری دقیق محیط را انجام می دهد.

مرحله سوم)
پس از اندازه برداری محیط، کابینت ساز مبلغ دقیق را برآورد کرده و در صورت توافق، شما می توانید از روی سمپل ها، طرح و رنگ متریالی که می خواهید کابینت آشپزخانه شما با آن ساخته شود، را انتخاب کنید.

در این مرحله مدل دستگیره، پایه کابینت، صفحه کابینت، سینک، هود و دیگر مواردی که خرید آن را به عهده کابینت ساز می سپارید، انتخاب می شود.

مرحله چهارم)
گروه دکومنش قبل از اجرای کابینت، پس از ثبت سفارش کابینت آشپزخانه، یک طرح سه بعدی با استفاده از نرم افزارهای طراحی ترسیم می کند و شما توسط این طرح به راحتی می توانید چیزی را که قرار است در آینده ای نه چندان دور و ظرف چند روز آینده در فضای آشپزخانه شما اجرا شود را می بینید.

در مرحله طراحی کابینت آشپزخانه، شما به راحتی می توانید انتقاد، پیشنهاد، تعویض رنگ، تعویض سبک، تعویض متریال را داشته باشید و یا هر ایده جدیدی را که به ذهنتان خطور می کند، بیان کنید.

طراحی کابینت آشپزخانه در گروه دکومنش در ابتدای کار با هزینه انجام می شود، اما اگر سفارش خود را ثبت کنید و کار را به گروه دکومنش بسپارید، هزینه طراحی بر روی کار محاسبه شده و طراحی رایگان انجام می شود.

مرحله پنجم)
حالا کابینت ساز اقدام به خرید متریال ها می نماید و سپس در کارگاه کابینت سازی، ورق ها برش خورده و مونتاژ می شوند.

مرحله ششم)
پس از مونتاژ کار و آماده سازی یونیت های کابینت، کل کار به محل منتقل شده و نصب کابینت آشپزخانه انجام می شود.

مرحله هفتم)
پس از نصب کابینت آشپزخانه شما می توانید با خیالی آسوده، سال ها از کابینت آشپزخانه خود استفاده کنید و گروه دکومنش به مشتریان خود هر زمان که بخواهند و نیاز داشته باشند، پاسخگوست و در کنارشان خواهد بود.

سفارش کابینت ساده
سفارش کابینت ساده

انواع مدل های سفارش کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه در سبک ها، مدل ها و رنگ های مختلفی اجرا می شود که در ادامه به هر یک از آنها مختصراً اشاره خواهم کرد تا شما بتوانید یک شمای کلی از مدل هر کابینت را ببینید و آشنا شوید.

سفارش کابینت آشپزخانه بر اساس نوع متریال

متریال هایی که در ساخت کابینت بکار می روند از نظر جنس، دوام و کیفیت با هم متفاوت هستند و هر کدام با نامی شناخته شده اند.

سفارش بهترین مدل ها برای کابینت آشپزخانه
سفارش بهترین مدل ها برای کابینت آشپزخانه

سفارش کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف مدلی پرطرفدار از روش ساخت و سفارش کابینت آشپزخانه است که با استفاده از متریال ام دی اف در طرح ها و رنگ های مختلف اجرا و پیاده سازی می شود.

انواع مدل های اجرا شده کابینت ام دی اف سفارشی

سفارش کابینت ام دی اف
سفارش کابینت ام دی اف

سفارش کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس از نوع ام دی اف است، اما با ظاهری براق تر و درخشان تر از آن، به همین علت طرفداران زیادتری نسبت به ام دی اف دارد و بیشتر سفارش داده می شود. قیمت کابینت هایگلاس با توجه به جنس متریال 500 هزار تومان تا 2 میلیون تومان نسبت به ام دی اف گران تر است.

سفارش کابینت ممبران

کابینت ممبران، کابینتی با مغزی ام دی اف و روکش وکیوم شده است. به خاطر نوع روکش به این مدل از کابینت، کابینت وکیوم نیز می گویند.

کابینت ممبران فوق العاده زیباست و در مدل های و رنگ های مختلف با طرح های حک شده جذاب قابل اجرا و پیاده سازی می باشد.

سفارش کابینت انزو

کابینت انزو نوعی کابینت است با مغزی ام دی اف که بر روی آن رنگ پاشیده می شود.

سفارش کابینت پولیشی

کابینت انزو پولیشی مدلی از کابینت آشپزخانه است که بر روی مغزی ام دی اف نوعی رنگ براق و درخشان با نام رنگ پولیشی پاشیده می شود. رنگ کابینت پولیشی دارای کیفیت بهتر و درخشان تر نسبت به دو مدل بعدی است.

سفارش کابینت پلی استر

کابینت پلی استر انزو مدل  دیگری از خانواده انزوها است که بر روی متریال خام، رنگ پلی استر پاشیده می شود. رنگ پلی استر نسبت به رنگ پولیشی مات تر است.

سفارش کابینت پلی اورتان

کابینت پلی اورتان هم مدلی دیگر از خانواده انزو است و نوع رنگ، پلی اورتان می باشد که هر کدام از اینها زیبایی ها، مزایا و معایب خاص خودشان را دارند و اطلاعات کلی را می توانید از مشاورین گروه دکومنش دریافت کنید.

سفارش کابینت تمام چوب

کابینت تمام چوب بهترین و ماندگارترین کابینت آشپزخانه است، اما با بالاترین قیمت. قیمت بالای سفارش کابینت چوبی بدلیل استفاده از چوب اصل مثل چوب راش یا چوب گردو در ساختار این مدل از کابینت است.

سفارش کابینت فرامید

کابینت فرامید شبیه ام دی اف است اما با سطحی که برجستگی بیشتری دارد و با لمس دست به راحتی حس می شود. کابینت فرامید بیشتر به صورت ترکیبی با کابینت هایگلاس سفارش داده می شود.

سفارش انواع کابینت بر اساس نوع سبک

سبک ها متفاوت هستند و هر کدام زیبایی های مختص به خودشان را به نمایش می گذارند.

سفارش کابینت مدرن

کابینت مدرن کابینتی شیک و ساده با نمای خلوت اما جذاب است و طوری طراحی می شود که همه اشیاء آشپزی در داخل باکس های کابینت قرار می گیرند و چیزی در فضا جز نمای کابینت به چشم نمی خورد و همین اصالت و زیبایی کابینت مدرن است.

سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک نمایی شلوغ دارد، با طرح های پیچیده و جذاب، ستون ها و سرستوهای زیبا و حک کاری شده، تاج های طرح دار، جزیره، کتابخانه و خلاصه هر طرحی که دوست دارید را می توانید با سفارش کابینت آشپزخانه کلاسیک در فضا اجرا کنید.

سفارش کابینت نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک برای کسانی مناسب است که بین سبک کلاسیک و سبک مدرن دو به شک هستند و نمی دانند کدام را انتخاب کنند. در واقع چنین افرادی هم طرح های سبک کلاسیک را دوست دارند و هم نما و جذابیت سبک مدرن را، برای همین بهترین انتخاب سبک نئوکلاسیک است که زیبایی های هر دو سبک را یکجا به تصویر می کشد.

سفارش کابینت در تهران

تهرانی های عزیز هم استانی های گروه دکومنش هستند و یک تماس شما برای دریافت مشاوره رایگان و حضور ما در منزل شما برای اندازه برداری و تنظیم قرارداد سفارش کابینت کافی است. گروه دکومنش به محض تماس شما، پس از دریافت راهنمایی های مورد نیاز شما در اسرع وقت حضور به عمل آورده و آماده ثبت سفارش شما عزیزان می باشد.

سفارش کابینت در کرج

سفارش کابینت در البرز هم در اسرع وقت توسط گروه دکومنش به دلیل نزدیکی استان البرز به کارگاه دکومنش در کمترین زمان ممکن دریافت می شود و کارشناسان به محل نصب کابینت مراجعه خواهند نمود.

سفارش کابینت آنلاین

سفارش کابینت آشپزخانه آنلاین برای شرکت هایی است که به صورت آماده، کابینت بازاری می فروشند و می توانند مدل های مختلفی از کانترهای ساخته شده آماده را عکس بگیرند و قیمت اصلی را درج کنند و شما به راحتی با چند کیلیک خرید خود را ثبت کنید.

ثبت کابینت سفارشی آنلاین در گروه دکومنش همان تماس است که در ابتدای کار از طریق تماس با ما انجام می شود. بقیه مراحل به صورت کاملاً تعاملی بین شما مشتریان عزیز و کارشناسان دکومنش انجام می شود و بدین شکل بستر اعتماد سازی فراهم است و شما با خیالی آسوده، می توانید سفارش خود را ثبت کنید و منتظر اجرای آن در دکوراسیون آشپزخانه منزل باشید.

قیمت سفارش کابینت

قیمت سفارش کابینت آشپزخانه بر اساس نوع متریال انتخابی، متر محیط، دست مزد کابینت ساز، قیمت طراحی و بسیاری از موارد دیگر تعیین می شود و به همین علت، من نمی توانم در اینجا قیمت خاصی را بنویسم. بنابراین، برای دریافت قیمت هر مدل و هر سبک از کابینت با گروه دکومنش تماس حاصل نمایید.

پرده آخر

ثبت سفارش کابینت به شیوه های مختلف انجام می شود و در هر صورتی که سفارش کابینت داشته باشید، یک مدل از آن در فضا اجرا می شود. مهمترین شاخص در اجرای کابینت آشپزخانه، پیاده سازی درست و حرفه ای کابینت آشپزخانه و دوام و ماندگاری آن طی یک بازه زمانی ده تا پانزده سال می باشد. البته بعضی کابینت ها بیشتر از این هم دوام دارند، اما موضوعی که وجود دارد، این است که همه ما انسانها از تکرار خسته می شویم و همیشه به دنبال پیروی از مد و خرید اجناس جدید هستیم.

سوالات متداول

سفارش کابینت آشپزخانه و اجرای آن در چند روز انجام می شود؟

پس از ثبت سفارش کابینت تا اجرای آن در محل با توجه به پیچیدگی کار و بزرگی آن، ممکن است ظرف مدت زمان یک هفته تا بیست روز انجام شود.

کابینت شرکتی چه تفاوتی با کابینت سفارشی دارد؟

کابینت شرکتی آماده است. یعنی کابینت در ابعاد، اندازه، طرح و رنگ های مختلفی توسط شرکت های متعدد تولید شده و در بازار به فروش می رسد. کابینت سفارشی کابینتی است کاملاً منحصر به فرد که طبق سلایق افراد در طرح، رنگ، سبک و مدل فضای آشپرخانه اجرا می شود.

قدرت مانور در طراحی و اجرای کابینت سفارشی فوق العاده است و شما می توانید با ایده پردازی، خاص ترین مدل ها را اجرا و پیاده سازی کنید. کابینت شرکتی هیچ قدرتی برای ایده پردازی ندارد و به صورت آماده از قبل ساخته شده و فقط کابینت ساز آن را در محل نصب می کند.